datum aukce 08. 10. 2017 13:30
394
prodáno za: 45 000 CZK
vyvolávací cena: 45 000 CZK

4. Ságner Augustin

Akt v krajině

signatura sign. PD Ságner
technika olej, plátno
velikost 43 x 48,5 cm
autor 1891 - 1946

5****5 45 000 CZK 09. 10. 2017 10:18:11