datum aukce 08. 10. 2017 13:30
305
prodáno za: 85 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

51. Šetelík Jaroslav

Chrám sv. Mikuláše

signatura sign. PD Jaroslav Šetelík
technika olej, plátno
velikost 44 x 60 cm
autor 1881 - 1955