datum aukce 08. 10. 2017 13:30
502
vyvolávací cena: 75 000 CZK

52. Král Josef

Partie z Rakovníka - odborná expertiza PhDr. Mgr. Michael Zachař

signatura sign. LD Král
technika olej, lepenka
velikost 40 x 50 cm
autor 1877 - 1914