datum aukce 08. 10. 2017 13:30
334
prodáno za: 31 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

53. Procházka Jaro

Čertovka

signatura sign. PD Jaro Procházka
technika olej, lepenka
velikost 51 x 66 cm
autor 1886 - 1949