rok | 1905 |
signatura | sign. LD Venda Schwarz Paříž 05 |
technika | olej, plátno |
velikost | 49,5 x 65,5 cm |
autor | 1883 |
Lesní bystřina
rok | 1905 |
technika | olej, plátno |
velikost | 49,5 x 65,5 cm |
autor | 1883 |