#55

Vendelin Schwarz
(1883)

Lesní bystřina

Schwarz Vendelín
#55

Vendelin Schwarz
(1883)

Lesní bystřina

pol. 51 - 100
1 limit
516 zobrazení
28 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
8. 10. 2017 13:30

1905
sign. LD Venda Schwarz Paříž 05
olej, plátno
velikost
49,5 x 65,5 cm
1883

Lesní bystřina