datum aukce 08. 10. 2017 13:30
242
prodáno za: 28 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

55. Schwarz Vendelín

Lesní bystřina

rok 1905
signatura sign. LD Venda Schwarz Paříž 05
technika olej, plátno
velikost 49,5 x 65,5 cm
autor 1883