datum aukce 08. 10. 2017 13:30
2
484
prodáno za: 130 000 CZK
vyvolávací cena: 95 000 CZK

56. Benka Martin

Motiv z Jižních Čech - na rubu štítek s popisem díla

signatura sign. LD MBenka
technika olej, malířská lepenka
velikost 32,5 x 33 cm
autor 1888 - 1971