datum aukce 08. 10. 2017 13:30
274
vyvolávací cena: 28 000 CZK

57. Kuba Ludvík

Poděbrady

signatura sign. LD LKuba
technika olej, malířská lepenka
velikost 26,5 x 36 cm
autor 1863 - 1956