datum aukce 08. 10. 2017 13:30
271
vyvolávací cena: 28 000 CZK

58. Šimon Tavík František

Zátiší s kukuřicí

signatura sign. PD T. F. Šimon
technika olej, plátno
velikost 60 x 73 cm
autor 1877 - 1942