#58

Šimon Tavík František

Šimon Tavík František
#58

Šimon Tavík František

pol. 51 - 100
493 zobrazení
28 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
8. 10. 2017 13:30
Day Sale Prague 2017
Day Sale Prague 2017

sign. PD T. F. Šimon
olej, plátno
velikost
60 x 73 cm
1877 - 1942

Zátiší s kukuřicí