datum aukce 08. 10. 2017 13:30
321
prodáno za: 29 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

59. Panuška Jaroslav

Havrani

signatura sign. LD Panuška
technika olej, lepenka
velikost 39,5 x 30 cm
autor 1872 - 1958