datum aukce 08. 10. 2017 13:30
439
vyvolávací cena: 700 000 CZK

6. Kupka František

Spánek - na rubu název díla autorem. Provenience: Jindřich Waldes - W 1891, NG v Praze 1940 - K5347 (konfiskace), Jiří Waldes 1996 (restituce), vystaveno: Prostějov 1905, kat. č. 14, Praha 1906 kat. č. 115, Kolín nad Rýnem - Mnichov - Vídeň - Amsterdam - Praha 196

rok 1903 - 1904
signatura sign. PD Kupka
technika kresba uhlem, běloba, papír
velikost 56,3 x 44,1 cm
autor 1871 - 1957