datum aukce 08. 10. 2017 13:30
334
prodáno za: 60 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

62. Kalvoda Alois

Vlčí máky

signatura sign. PD Al. Kalvoda
technika olej, malířská lepenka
velikost 35,5 x 35,5 cm
autor 1875 - 1934