datum aukce 08. 10. 2017 13:30
296
prodáno za: 49 000 CZK
vyvolávací cena: 38 000 CZK

63. Honsa Jan

Letní krajina

rok 1912
signatura sign. LD J. Honsa 1912
technika olej, lepenka
velikost 52 x 66 cm
autor 1876 - 1937