datum aukce 08. 10. 2017 13:30
300
prodáno za: 25 000 CZK
vyvolávací cena: 25 000 CZK

64. Havelka Roman

Letní den v lese

rok 1942
signatura sign. LD Rom. Havelka 1942
technika olej, sololit
velikost 50 x 66 cm
autor 1877 - 1950