datum aukce 08. 10. 2017 13:30
466
prodáno za: 320 000 CZK
vyvolávací cena: 320 000 CZK

7. Kubín Otakar

Zátiší s ovocem - odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D., provenience: zakoupeno z ateliéru autora

signatura sign. PD Coubine
technika olej, plátno
velikost 46 x 55 cm
autor 1883 - 1969

5****5 320 000 CZK 09. 10. 2017 10:19:16