datum aukce 08. 10. 2017 13:30
484
vyvolávací cena: 7 000 CZK

77. Kostrhon Eduard S.

V zahradní restauraci

signatura sign. LD E. S. Kostrhon
technika olej, malířská lepenka
velikost 29 x 49 cm (výřez)
autor 1910 - 1966