datum aukce 08. 10. 2017 13:30
462
prodáno za: 950 000 CZK
vyvolávací cena: 950 000 CZK

8. Procházka Antonín

Kubistická hlava - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., provenience: ze sbírky Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc. (1891 –1968), přednosty Dětské kliniky Masarykovy univerzity v Brně, významné osobnosti české pediatrie. reprodukováno: Kutal Albert - Antonín Prochá

rok 1910
signatura sign. PD 1910 monogram AP
technika tuš, akvarel, negro, papír
velikost 38,6 x 28,6
autor 1882 - 1945

5****5 950 000 CZK 09. 10. 2017 10:19:50