datum aukce 08. 10. 2017 13:30
454
prodáno za: 95 000 CZK
vyvolávací cena: 65 000 CZK

9. Nejedlý Otakar

Zátiší se zeleným pohárem - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D. provenience: ze sbírky Prof. MUDr. Otakara Teyschla, DrSc.

rok 1914
signatura sign. PD Ot. Nejedlý 1914
technika kvaš, akvarel, karton
velikost 40 x 26,5 cm
autor 1883 - 1957