datum aukce 29. 11. 2017 18:30
408
vyvolávací cena: 190 000 CZK

11. Gross František

Strojek - reprodukováno: monografie František Gross, Eva Petrová, 2004, obr. č. 186, popis str. 159

letopočet 1962
signatura sign. PD F. Gross 62
technika olej, sololit
velikost 60 x 60 cm
autor 1909 - 1985