datum aukce 29. 11. 2017 18:30
592
prodáno za: 5 100 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 000 CZK

29. Filla Emil

Zátiší na stole u okna - na rubu tři razítka: vystaveno v Mánesu 1925, 1925 a nečitelné, na blindrámu autorský štítek s popisem díla. provenience: sbírka významného sběratele Karla Steina reprodukováno: celostránkově Venera, Dílo Emila Filly, Brno 1936, obr. 48

letopočet 1925
signatura sign. PD Emil Filla 25, na rubu Emil Filla 25
technika tempera, olej, písky, dřevěná deska
velikost 79 x 86 cm
autor 1882 - 1953

Sál 5 100 000 CZK 29. 11. 2017 19:02:17
Sál 5 000 000 CZK 29. 11. 2017 19:02:16