datum aukce 29. 11. 2017 18:30
517
prodáno za: 350 000 CZK
vyvolávací cena: 350 000 CZK

3. Šíma Josef

Bez názvu - odborná expertiza: PhDr. Karel Srp provenience: získáno u Ferri-Drout, Paris

letopočet 1958
signatura sign. PD J. Šíma 58
technika akvarel, tužka, ruční papír kašírovaný na plátně
velikost 66 x 49 cm
autor 1891 - 1971

Sál 350 000 CZK 29. 11. 2017 18:42:25