letopočet | 1979 |
signatura | sign. Bím 79 |
technika | olej, tempera, karton |
velikost | 28,5 x 62 cm (výřez) |
autor | (1946) |
Šaty po tetě - scénický návrh k televizní inscenaci hry Ivana Mládka - Šaty po tetě, 1979