aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
28 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
25 000 CZK

Krajina - na rubu signovaná dedikace autorem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Vřetena - na rubu štítek s popisem díla

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
22 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
16 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
35 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Postava - na rubu štítek s popisem díla

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Bez názvu - na rubu štítek s popisem díla

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
65 000 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
120 000 CZK

Bez názvu - provenience: Galerie Semiha Huber, Zurich, Švýcarsko

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
65 000 CZK

Šedý oheň I - na rubu název díla autorem

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Bez názvu - publikováno: v monografii Jan Kotík (vydala v r. 2011 Národní galerie, Praha)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
38 000 CZK

Čtyři figury - na rubu popis díla autorem