28 000 EUR
vyvolávací cena:
28 000 EUR
35 000 EUR
vyvolávací cena:
35 000 EUR
vyvolávací cena:
35 000 EUR
vyvolávací cena:
80 000 EUR
vyvolávací cena:
25 000 EUR

Krajina - na rubu signovaná dedikace autorem

vyvolávací cena:
90 000 EUR

Vřetena - na rubu štítek s popisem díla

29 000 EUR
vyvolávací cena:
22 000 EUR
26 000 EUR
vyvolávací cena:
20 000 EUR
32 000 EUR
vyvolávací cena:
16 000 EUR
vyvolávací cena:
35 000 EUR
180 000 EUR
vyvolávací cena:
150 000 EUR

Postava - na rubu štítek s popisem díla

vyvolávací cena:
65 000 EUR

Bez názvu - na rubu štítek s popisem díla

vyvolávací cena:
65 000 EUR

100 000 EUR
vyvolávací cena:
100 000 EUR
130 000 EUR
vyvolávací cena:
120 000 EUR

Bez názvu - provenience: Galerie Semiha Huber, Zurich, Švýcarsko

130 000 EUR
vyvolávací cena:
65 000 EUR

Šedý oheň I - na rubu název díla autorem

41 000 EUR
vyvolávací cena:
20 000 EUR

Bez názvu - publikováno: v monografii Jan Kotík (vydala v r. 2011 Národní galerie, Praha)

48 000 EUR
vyvolávací cena:
38 000 EUR

Čtyři figury - na rubu popis díla autorem