aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
230 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
30 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
30 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
360 000 CZK

Opticko-kinetický reliéf - na rubu štítek: restaurováno autorem v roce 2010, sign. M. Dobeš

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
100 000 CZK

Antifona - diptych

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 000 CZK

Bez názvu - provenience: zakoupeno z ateliéru autora v roce 1989, aukce Christie's, 5. červen..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Hra s psíčkem - na rubu na rámu název díla autorkou. reprodukováno: monografie Alena Kučerová,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Přesýpací báseň - na rubu autorský štítek s názvem díla

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
380 000 CZK

Memento - vystaveno: Jozef Jankovič - Plynutí času, Muzeum umění Olomouc, 2017 - 2018

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Objekt - provenience: z majetku Ing. Arch. Martina Kotíka, syna autora (potvrzení přiloženo) ..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK
aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Variamobilní princip s elementem L I.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Variamobilní princip s elementem L III.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 900 000 CZK

Linie č. 140 - na rubu popis díla autorem, odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
240 000 CZK

Černý reliéf

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
180 000 CZK

Geometrické cvičení - B XV - na rubu autorem B XV

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
160 000 CZK

Akustická kresba

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
380 000 CZK

Red Bacilus - na rubu název díla autorkou