datum aukce 21. 10. 2018 13:30
70
vyvolávací cena: 75 000 CZK

13. Eberl František Zdeněk

Mladá Pařížanka - na rubu přípis Eberl 1940 a razítko výstavy: Galerie Moderna, 2018, kat. č. 24

signatura sign. PD nečitelná
technika olej, dřevěná deska
rozměr 41 x 32,5 cm
autor 1887 - 1962