datum aukce 21. 10. 2018 13:30
96
prodáno za: 100 000 CZK
vyvolávací cena: 90 000 CZK

14. Ullmann Josef

Lesní zátiší - pravost potvrdila: PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

signatura sign. LD J. Ullmann
technika olej, plátno
rozměr 56 x 47 cm
autor 1870 - 1922

8****2 100 000 CZK 21. 10. 2018 13:48:06
Sál 95 000 CZK 21. 10. 2018 13:48:02
8****2 90 000 CZK 21. 10. 2018 13:47:45