datum aukce 21. 10. 2018 13:30
36
vyvolávací cena: 480 000 CZK

15. Kubín Otakar

Provensálská krajina - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. PD Coubine
technika olej, plátno
rozměr 60 x 73 cm
autor 1883 - 1969