datum aukce 21. 10. 2018 13:30
79
prodáno za: 190 000 CZK
vyvolávací cena: 120 000 CZK

18. Drtikol František

Bez názvu - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

rok 1938
signatura sign. LD Drtikol 1938, na rubu monogram 28/11 1938 D
technika olej, lepenka
rozměr 52 x 37,5 cm
autor 1883 - 1961

7****1 190 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:59
Sál 180 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:52
Sál 170 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:50
Sál 160 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:49
Sál 150 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:47
Sál 140 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:45
Sál 130 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:44
3****2 120 000 CZK 21. 10. 2018 13:56:36