datum aukce 21. 10. 2018 13:30
48
vyvolávací cena: 45 000 CZK

7. Malý Jan

Tři dívky hrající kuličky

rok 1932
signatura sign. PD Jan Malý 1932.
technika olej, plátno
rozměr 78 x 101,5 cm
autor 1898 - 1954