datum aukce 21. 10. 2018 13:30
273
prodáno za: 29 000 EUR
vyvolávací cena: 28 000 EUR

78. Mucha Alfons

Polibek jara

rok 1919
signatura sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
technika litografie
rozměr 52 x 38 cm
autor 1860 - 1939

Sál 29 000 EUR 21. 10. 2018 15:01:39
Sál 28 000 EUR 21. 10. 2018 15:01:35