signatura | značeno PD pozůstalostní razítko |
technika | akvarel, papír |
rozměr | 28 x 41 cm (výřez) |
rok | 30. léta 20. s |
Divadelní scéna
technika | akvarel, papír |
rozměr | 28 x 41 cm (výřez) |
rok | 30. léta 20. s |