signatura | sign. PD L Kuba |
technika | olej, dřevěná deska |
rozměr | 24,5 x 37 cm |
rok | 1898 |
Vtok Malše do Vltavy v Budějovicích - na rubu štítek sbírky s popisem
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.