datum aukce 24. 02. 2019 13:30
41
vyvolávací cena: 850 000 EUR

16. Matoušek František

Tanečnice - odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

signatura sign. PD F. Matoušek 32
technika olej, plátno
rozměr 58 x 43 cm
rok 1932