datum aukce 24. 02. 2019 13:30
6
prodáno za: 450 000 EUR
vyvolávací cena: 380 000 EUR

19. Janeček Ota

Zátiší se švestkami - na rubu štítek s číslem soupisu 2069, reprodukováno: Ota Janeček, Obrazy, str. 48, Nibiru, Praha, 2003, Revue Art 2/2018, str. 37, Prague Auctions, Praha, 2018, Ota Janeček, Intuice, reprodukce č. 2, Prague Auctions & Nibiru, Praha, 2018, vystaveno: Ota J

signatura sign. LD O. Janeček 47
technika olej, plátno
rozměr 100 x 81 cm
rok 1947

5****5 450 000 EUR 01. 03. 2019 18:42:02