informace | na rubu název díla s č. 45 |
signatura | sign. PD L Kuba |
technika | olej, plátno, lepenka |
rozměr | 34 x 29,5 cm |
Na pouti ve Visoku, Bosna
Po bohatém životě zemřel 30. listopadu 1956 v Praze ve věku 93 let.