#113

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

Dívka

Kotík Pravoslav
#113

Pravoslav Kotík
(1889 – 1970)

Dívka

101-150
329 zobrazení
45 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
19. 10. 2019 13:30

sign. PD monogram P. K., na rubu P. Kotík 1943
olej, lepenka
24 x 31 cm
1943

Dívka - Akt