#12

Emil Filla
(1882 – 1953)

Zátiší s lahví a banánem

Filla Emil
#12

Emil Filla
(1882 – 1953)

Zátiší s lahví a banánem

1-50
535 zobrazení
160 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
15. 3. 2020 13:30

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
LP
1933
Signováno
sign. PD Emil Filla 33
Technika
akvarel, karton
Rozměr
39,5 x 49 cm (výřez)

Zátiší s lahví a banánem

Emil Filla zemřel 7. října v Praze.