#20

Emil Filla
(1882 – 1953)

Zátiší s hruškami, vínem a pohárem

Emil Filla
Emil Filla
Emil Filla
Emil Filla
#20

Emil Filla
(1882 – 1953)

1-50
789 zobrazení
3 900 000 Kč
1. ART CONSULTING
1. ART CONSULTING
Vyvolávací cena: 3 900 000 Kč
24. 10. 2021 13:30

Popis předmětu (CS)
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Signatura (CS)
PD Emil Filla 31
Technika slovně (CS)
olej, plátno
Vystavováno (CS)
Prodejna Mánesa, Praha (razítko na blindrámu) The Mayor Gallery, London (štítek na blindrámu)
Rozměry
27 x 35,5

Emil Filla zemřel 7. října v Praze.