#8

NEZNÁMÝ MISTR

NEZNÁMÝ MISTR
#8

NEZNÁMÝ MISTR

Sculptures
471 zobrazení
Vyvolávací cena: 380 000 Kč
4. 10. 2020 14:00

dřevěné plastiky (lipové dřevo), polychromie
22 cm
konec 14. století
Konzultováno s odborníky na umění gotiky. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience
Provenience: zahraniční soukromá sbírka

PANNA MARIE A SV. JAN EVANGELISTA