technika | olej na lepence |
rozměr | 16 x 19,5 cm |
signatura | signováno vlevo dole: AP
vzadu staré razítko |
stav díla | Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | – sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška
– sbírka rodiny Bohuslava Duška |
autor | 1791 Soldin u Frankfurtu nad Odrou v Západním Prusku – 1868 Praha |
Skalnatá krajina