#13

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Skalnatá krajina

Bedřich August Piepenhagen
#13

August Bedřich Piepenhagen
(1791 – 1868)

Skalnatá krajina

571 zobrazení
Vyvolávací cena: 100 000 Kč
27. 11. 2021 14:00

olej na lepence
16 x 19,5 cm
signováno vlevo dole: AP vzadu staré razítko
Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience
– sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška – sbírka rodiny Bohuslava Duška
1791 Soldin u Frankfurtu nad Odrou v Západním Prusku – 1868 Praha

Skalnatá krajina