technika | olej na plátně |
rozměr | 54 x 67 cm |
signatura | signováno vlevo dole: Jos. Navrátil
vzadu popsáno: Elbingen – Alp im Lechthal von der Sudseite. |
stav díla | Posouzeno a konzultováno prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | – sbírka významného pražského sběratele a bankéře – prokuristy Živnobanky Praha Bohuslava Duška
– sbírka rodiny Bohuslava Duška |
autor | 1798 Slaný – 1865 Praha |
Alpská krajina