technika | olej na plátně |
rozměr | 51,5 x 41 cm |
signatura | signováno vpravo dole: Maxim Kopf |
stav díla | Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem (spoluautorem publikace věnované také Maximu Kopfovi - Mezi dvěma světy, vydal Adolf Loos Apartment and Gallery, 2021). Přiloženo potvrzení autenticity. |
provenience | Provenience:
– významná zahraniční sbírka |
autor |
(1892 Vídeň – 1957 Vermont) |
TAHIŤANKY