#39

KOPF MAX (MAXIM)

KOPF MAX (MAXIM)
#39

KOPF MAX (MAXIM)

418 zobrazení
1 950 000 Kč
Adolf Loos Apartment and Gallery s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
8. 5. 2022 14:00
Květnová aukce v EXPO 58
Květnová aukce v EXPO 58

olej na plátně
51,5 x 41 cm
signováno vpravo dole: Maxim Kopf
Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem (spoluautorem publikace věnované také Maximu Kopfovi - Mezi dvěma světy, vydal Adolf Loos Apartment and Gallery, 2021). Přiloženo potvrzení autenticity.
provenience
Provenience: – významná zahraniční sbírka
(1892 Vídeň – 1957 Vermont)

TAHIŤANKY