signatura | signováno vpravo dole: Hawranek |
technika | olej na dřevě |
rozměry | 21 x 26,5 cm |
zachovalost | Publikováno. Vystavováno. Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA,
prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým
a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
další info | Provenience:
– sbírka Cyrila a Bohuslava Duška |
Vdolky