#43

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Vdolky

Navrátil Josef
#43

Josef Matěj Navrátil
(1798 – 1865)

Vdolky

297 zobrazení
Vyvolávací cena: 120 000 Kč
4. 12. 2022 14:00

signováno vpravo dole: Hawranek
olej na dřevě
rozměry
21 x 26,5 cm
Publikováno. Vystavováno. Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA, prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým a Vladimírem Lekešem. Přiloženo potvrzení autenticity.
další info
Provenience: – sbírka Cyrila a Bohuslava Duška

Vdolky