signatura | signováno rukou autora vpravo dole: M. Švabinský
a dále v tisku: Šm 58 |
technika | litografie na papíře |
rozměry | výřez pasparty: 19 x 12,5 cm |
zachovalost | Posouzeno a konzultováno Dr. Irenou Žantovskou Murray HonFRIBA,
prof. PhDr. Jaromírem Zeminou, PhDr. Jiřím Machalickým
a Vladimírem Lekešem.
Přiloženo potvrzení autenticity. |
rok | 1958 |
další info | Provenience:
– sbírka Cyrila a Bohuslava Duška |
Zemřel 10. února 1962 v Praze.