#261

Honosný kávový servis ve sluneční žluti, Míšeň

#261

Porcelain
306 zobrazení
2 200 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 1 400 EUR
13. 6. 2020 14:00
33. aukce
33. aukce

Porcelán glazovaný, štafírovaný zlatem, žlutý fond, pestrá malba květin. Servis sestává z kávové konvice (výška 27 cm s víkem), cukřenka s víkem (výška 11,5 cm), konvička na smetanu (výška 12 cm), 6 šálků (výška 10 cm), 6 podšálků (průměr 16 cm), 6 talířků (průměr 19,3 cm), podnos (průměr 30 cm). Značeno modrými podglazurními míšeňskými značkami, číslo malíře, vtlačovaná čísla. Míšeň, konec 19. století. stav 2