#298

Truhlička ve stylu Michela Manna

#298

Applied Art
327 zobrazení
750 EUR
Antikvity Praha s.r.o.
Antikvity Praha s.r.o.
Vyvolávací cena: 750 EUR
13. 6. 2020 14:00
33. aukce
33. aukce

2

Schránka hranolového tvaru na čtyřech kulovitých nožkách, zhotovena ze zlaceného železného plechu. Na víku kované držadlo. Na všech stranách zdobena leptem, na přední straně dva portrétní medailony, po stranách hlavičky andělů, vzadu hlava Turka a lansknechta. Jižní Německo, asi Norimberk, 17. nebo 19. století, rozměry 12,5 x 8 x 6 cm.