zachovalost | 2 |
Stříbrný podnos se dvěma držadly, mistr Gotthard Ferdinand Stang 1780-1821, Petrohrad, puncovní značka pro 84 zolotniků (ru. Золотники). Rusko, první čtvrtina 19. století, délka 77 cm, hmotnost 3 210 g.
zachovalost | 2 |