technika | litografie |
rozměr | 27,5 x 20 cm |
rok | 1957 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | brožováno, jako ilustrace pět originálních litografií Kamila Lhotáka, každá jednotlivě signována tužkou, příloha Sborníku Hollar, 1957 |
Feuilleton