#139

Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK

Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK
#139

Karel HLAVÁČEK-Kamil LHOTÁK

Rare books
249 zobrazení
6 200 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
89. Aukce - internetová

litografie
28 x 20 cm
1958
signováno tužkou
SČUG Hollar, Praha 1958, brožováno, formát 28 x 20 cm, osm ilustrací Kamila Lhotáka, originální litografie, všechny jednotlivě signovány tužkou, příloha sborníku Hollar

Pařížská nároží