technika | litografie |
rozměr | 28 x 20 cm |
rok | 1958 |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | SČUG Hollar, Praha 1958, brožováno, formát 28 x 20 cm, osm ilustrací Kamila Lhotáka, originální litografie, všechny jednotlivě signovány tužkou, příloha sborníku Hollar |
Pařížská nároží