konec limitování 09. 12. 2020 17:00
datum aukce 09. 12. 2020 18:00
60
5
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 800 CZK

2. KREMLIČKA Rudolf

Sedící žena

technika litografie
rozměr 20 x 14 cm
signatura signováno tužkou monogramem
stav díla papír, sklo, pasparta
autor 1886-1932