technika | litografie, suchá jehla, dřevořez |
rozměr | 20 x 14 cm |
signatura | signováno tužkou |
stav díla | svazek obsahuje dvě litografie, dvě suché jehly a dva dřevořezy Vladimíra Komárka, esej Jana Beletky svět Vladimíra Komárka, Kruh, Hradec Králové 1968 |
Ars svazek 3