#205

KOMÁREK Vladimír

KOMÁREK Vladimír
KOMÁREK Vladimír
KOMÁREK Vladimír
KOMÁREK Vladimír
#205

KOMÁREK Vladimír

Rare books
1 limit
247 zobrazení
900 Kč
Aukční síň Antik Mašek
Aukční síň Antik Mašek
Vyvolávací cena: 500 Kč
9. 12. 2020 18:00
89. Aukce - internetová
89. Aukce - internetová

litografie, suchá jehla, dřevořez
20 x 14 cm
signováno tužkou
svazek obsahuje dvě litografie, dvě suché jehly a dva dřevořezy Vladimíra Komárka, esej Jana Beletky svět Vladimíra Komárka, Kruh, Hradec Králové 1968

Ars svazek 3